הפצת סינגל לרדיו

צוות לינקטון | 02.09.20

השיר שלכם מוכן? עכשיו מתחיל החלק החשוב באמת!

עבדתם קשה מאוד...

שלב החיפוש אחר המילים והלחן או לחילופין עבור יוצרים שלב הכתיבה מסתיים לו, לאחר מתחיל הליך ארוך של עיבוד והפקה מוזיקלית, מפגשים באולפן, עבודה קשה על כל תו וכל צליל.

זורקים רעיונות לאוויר, בונים מבנה לשיר החדש, מקליטים גייד שירה והכי חשוב? מתרגשים ונהנים מהדרך...

לאחר עבודה קשה, מאמץ והשקעה גדולה (גם כלכלית) מגיע הרגע! יש שיר מוכן לאחר מיקס ומאסטרינג!

כעת מגיע השלב לו חיכיתם וציפיתם כל כך, לחשוף את הבייבי שלכם לאוויר העולם, לחלום עליו מתנגן לו ברדיו, מושמע בתוכנית שאתם אוהבים, מנוגן ברשתות החברתיות ומגיע לכמה שיותר אוזניים ועיניים...

עם סיום שלבי ההפקה והעיבוד אתם מוזמנים לפנות אלינו, צוות לינקטון יקבל את פניכם בסבר פנים יפות - בשיחת טלפון - 03-5618778, במייל - info@linktone.co.il , בפגישה אישית במשרד ואפילו בשיחת זום.

נקבל מכם במסודר את קובץ האודיו, גרפיקה במידה וכבר ביצעתם (ישנה אפשרות גם דרך הסטודיו שלנו), תמונת יח"צ יפה ומקצועית שלכם, הודעה לעיתונות שיכתוב איש יחסי הציבור שלכם או לחילופין תכתבו בעצמכם, קובץ קרדיטים וקובץ המכיל את מילות השיר.

עם קבלת כל החומרים ניצור עבורכם סקיצה של הלינקטון החדש שלכם, נעביר לכם לביקורת ואישור ולאחר שתעברו עליו ותאשרו נשחרר אותו לאוויר העולם.

אנשי המדיה בישראל - תחנות הרדיו - שדרנים, עורכים, אנשי תקליטייה וכו', עיתונות כתובה ודיגיטלית, אנשי טלוויזיה, דיג'ייז, צותי ניו מדיה ופרסום, חברות מוזיקה לעסקים ואנשי תעשייה בכירים - כל מי שיש ביכולתו להשמיע / לכתוב / לסקר את השיר שלכם - כולם יקבלו מאיתנו את הגישה הישירה אליו - בניוזלטר יומי / שבועי ובשליחה אישית - כל שדרן עפ"י בחירתו.

אז קדימה, מזמינים אתכם לעשות מוזיקה טובה ואיכותית ולצלצל אלינו לקבל את ההפצה הראויה לתוכן הנפלא שלכם!

תיוגים

בלוג לינקטון

הכר את האמן

לינקטון